Sari Sayfalar

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.6 MB
  • Version 2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
IOS mobil cihazınız küçük ama büyük olan bir takım işlerinizi Sarı Sayfalar üzerinden halletmenize olanak sağlıyor.

Sabah gazetesi sizleri gündemde tutmanın yanı sıra sarı sayfalar sitesi ile emlak konusunda da sizlere yardım etmektedir. Bunlara ek olarak Sarı Sayfalar artık IOS mobil cihazlarınızda da yerini alarak kullanıcılarına bir çok konuda yardım ediyor. 

Sabah Sarı Sayfalar uygulaması, Sabah Gazetesinde yer alan günlük ilanları takip edebileceğiniz, ilana ait telefon numaralarını kolaylıkla arayabileceğiniz oldukça işlevsel bir mobil uygulamadır. Emlaktan vasıtaya, elemandan kent rehberine kadar her türlü seri ilanı güncel olarak takip edebilirsiniz. Dilerseniz uygulama üzerinden Sabah Sarı Sayfalar?a ilan vererek geniş bir kitleye de ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.
Bir takım minik işlerinizi Sarı Sayfalar uygulaması üzerinden zahmetsizce hallederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 
Sarı Sayfalar mobil uygulaması IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirilebilen kaliteli bir mobil uygulamadır. Yeni bir eve mi taşınıyorsunuz, sokak sokak gezmenize gerek yok Sarı Sayfalar ilan uygulaması üzerinden kolaylıkla yaşayacağınız evi bulabilirsiniz. İş yerinize eleman mı arıyorsunuz uygulamaya aradığınız kriterlere göre eleman özelliklerini yazarsınız anında zahmetsizce bu işi halledebilirsiniz. Gazetelerin ilan sayfası mantığında ilerleyen Sarı Sayfalar mobil uygulaması sizlere kolaylık sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. 
 

 

Daha Fazla Göster
Sari Sayfalar indir
DİĞER SÜRÜMLER